KONST / Litografier / Färglitografi 11198298
nr 1119 8298
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Reinhold Ljunggren (1920-2006), 98/300, signerad, motivet: 13x36
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 juli 2017
kl 18:08:38
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
450 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren